درباره ما

گروه تولیدی یاتاک کالا در سال 1390 در تهران تاسیس و شروع به فعالیت نمود، در حال حاضر این گروه با سه فروشگاه در نقاط مختلف بازار تهران مشغول به فعالیت و تولید محصولات با درجه صادرات می‌باشد.

تجربه خوب یک خرید اینترنتی 

برای زنده کردن رویاها، ما در تمامی فعالیت های خود به صورت نوآورانه و مشتری مدار با هدف جهانی پایدار عمل می کنیم. هدف اصلی ما این است که با استفاده از مزایای دنیای دیجیتال خدماتی با کیفیت، سریع، پیشگام و قابل اعتماد به مشتریان خود ارائه دهیم و تجربه ای بی عیب و نقص را به آنها ارائه دهیم که تفاوت ایجاد می کند.

ما به ایجاد روابط قابل اعتماد، صمیمانه و پایدار با مشتریان خود اهمیت می دهیم. انتظارات مشتری را در فواصل زمانی منظم بررسی می کنیم تا این فرآیند بتواند به یک تجربه خوب برای مشتریان ما تبدیل شود. ما میزان رضایت شما را اندازه گیری، نظارت و بررسی می‌کنیم و برای بهبود هرچه بیشتر آن تلاش می کنیم.

شما می توانید در هر لحظه از خرید خود سوالات خود را از تیم پشتیبانی ما بپرسید.

در یاتاک‌کالا تمام سعی ما بر این است تا محصولات بدون واسطه و با نازلترین قیمت به دست مصرف کنندگان برسد. همچنین تمهیداتی اندیشیده شده تا در صورتیکه کالا ایراد فیزیکی داشته باشد کالا مرجوع و مبلغ آن در کوتاه‌ترین فرصت عودت شود.

در هرلحظه از ساعت اداری پاسخگوی شما هستیم.